امولسیون و ابری کننده ها

این گروه بازرگانی مفتخراست تحت نظر زبده ترین متخصصان و محققان صنعت نوشیدنی کشور اقدام به تهیه وتولید انواع امولسیون ها وابری کننده های مورد مصرف در صنایع نوشیدنی ازبهترین مواداولیه خوراکی اروپایی نموده است

ازآنجاییکه تولیدات این گروه تماما تحت نظر متخصصان صنایع غذایی و با راه کارهای پیشنهادی تیم تحقیق وتوسعه صورت میگیرد توان این راداریم تابرحسب نوع محصول تولیدی کارخانه ی درخواست کننده بهترین ابری کننده وامولسیون هارا چه از نظر کیفیت وجه از نظر قیمت در طعم ها ورنگهای مختلف جهت مصارف آبمیوه ها وفرآورده های یخی ودیگر نوشیدنی ها وچاشنی ها عرضه نماییم.

لیست امولسیونهای موجود به شرح زیر می باشد،  در صورتی که محصول مورد نظر شما در لیست زیر موجود نبود با شماره های ذیل تماس حاصل فرمایید:

۰۲۱۳۳۶۰۵۷۵۶    -    ۰۲۱۳۳۶۰۶۰۲۴    -    09196272052  (مدیریت)

مقایسه کالا (0)


1100 R29

1100 R29

این کد ابری کننده (امولسیون) قوی ترین محصول این گروه بازرگانی است که با حداقل غلظت و حداکثر پوشانندگی مناسب جهت محصولات با غلظت کم و در خواست پوشش دهن..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

1100 R29G

1100 R29G

این کد ابری کننده (امولسیون) قوی ترین محصول این گروه بازرگانی بوده که با حداکثر غلظت و حداکثر پوشانندگی مناسب جهت محصولات با غلظت بالا و در خواست پوشا..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

6100 R

6100 R

این کد ابری کننده (امولسیون) محصولی پایه و عمومی بوده که متناسب برای تولید کنندگان نوشیدنی هایی با غلظت پایین و درخواست قدرت پوشانندگی بالا و رنگ محصو..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

6100 RG

6100 RG

این کد ابری کننده (امولسیون) محصولی پایه و عمومی بوده که مناسب برای تولید کنندگان نوشیدنی هایی با غلظت بالا و در خواست قدرت پوشانندگی بالا و رنگ محصول..

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

6100 V

6100 V

محصولی است عمومی که مناسب برای تولید کنندگان انواع نوشیدنی با در خواست غلظت پایین و پوشانندگی متوسط قابل عرضه در محصولات با رنپ قوی میباشد...

0 تومان قیمت بدون مالیات: 0 تومان

نمايش 1 تا 5 از 5 (1 صفحه)